Müəllimlər mükafatlandırıldılar - SİYAHI
07 avqust 2013 11:21 (UTC +04:00)

Müəllimlər mükafatlandırıldılar - SİYAHI

”Prezident İlham Əliyev  2012-2013-cü tədris ilində keçirilmiş “Ən yaxşı ümumtəhsil məktəbi”müsabiqəsinin qaliblərinin mükafatlandırılması haqqında
sərəncam imzalayıb. Lent.az-ın məlumatına görə, sərəncamla 2012-2013-cü tədris ilində keçirilmiş “Ən yaxşı ümumtəhsil məktəbi” müsabiqəsində müvəffəqiyyət qazandıqlarına görə aşağıda qeyd edilən ümumtəhsil məktəbləri 10000 (on min) manat məbləğində birdəfəlik pul mükafatı ilə mükafatlandırılıb:

 

Ağstafa şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb
Bakı Dövlət Universiteti nəzdində “Gənc İstedadlar” liseyi
Bakı Slavyan Universiteti nəzdində məktəb-lisey kompleksi
6 nömrəli məktəb-lisey
Bakı şəhəri 20 nömrəli məktəb-lisey
Bakı şəhəri 27 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 29 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 30 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 32 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 35 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 46 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 70 nömrəli məktəb-lisey
Bakı şəhəri 94 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 110 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 160 nömrəli Klassik gimnaziya
Bakı şəhəri 191 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 220 nömrəli məktəb-lisey
Bakı şəhəri 263 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 275 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 287 nömrəli “Zəkalar” liseyi
Bakı şəhəri 308 nömrəli tam orta məktəb
Bakı şəhəri 319 nömrəli tam orta məktəb
Balakən şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb
Bərdə şəhəri Akademik Zərifə Əliyeva adına məktəb-lisey
Bərdə şəhəri 3 nömrəli tam orta məktəb
Gəncə şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb
Göyçay şəhəri 3 nömrəli tam orta məktəb
Xəzər Universitetinin Dünya məktəbi
İsmayıllı şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb
İsmayıllı rayonu Lahıc qəsəbə tam orta məktəbi
İsmayıllı rayonu Talıstan kənd tam orta məktəbi
Kürdəmir şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb
Qax şəhəri 2 nömrəli məktəb-lisey
Qazax şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb
Qəbələ şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb
Qəbələ rayonu Vəndam qəsəbə 1 nömrəli tam orta məktəb
Naxçıvan şəhəri 10 nömrəli tam orta məktəb
Oğuz rayonu Xaçmaz kənd 1 nömrəli tam orta məktəb
Ordubad şəhəri 3 nömrəli tam orta məktəb
Sumqayıt şəhəri təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
Sumqayıt şəhəri texniki və təbiət elmləri liseyi
Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi
Sumqayıt şəhəri 30 nömrəli tam orta məktəb
Sumqayıt şəhəri 31 nömrəli tam orta məktəb
Şərur şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb
Şirvan şəhəri 10 nömrəli tam orta məktəb
Tovuz rayonu Azaflı kənd tam orta məktəbi
Ucar şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb
“Zəngi” liseyi

Dövlət başçısının digər sərəncamı ilə 2012/2013-cü tədris ilində keçirilmiş “Ən yaxşı müəllim” müsabiqəsində müvəffəqiyyət qazandıqlarına görə aşağıda qeyd edilən müəllimlər 5000 (beş min) manat məbləğində birdəfəlik pul mükafatı ilə mükafatlandırılıblar:

Abdullayev İlqar Heydər oğlu
Abdullayeva Solmaz Yadulla qızı
Abdullayeva Viktoriya Vasilyevna
Abdullayeva Firəngiz Ələsgər qızı
Abdullayeva Nərminə Şeyx qızı
Ağamalıyeva Validə Şirin qızı
Ağamalıyeva Sədiqə Qəfər qızı
Axundova Vəfa Tahar qızı
Allahverdiyev Aydın Çingiz oğlu
Babaşova Sevda Hacıverdi qızı
Bağırlı Bahar Səməd Vahid qızı
Bəkirov Qafur Seyran oğlu
Cahandarova Səadət Akif qızı
Cəfərli Kərim Süleyman oğlu
Əhmədov Zabul Habil oğlu
Əhmədova Aygün Nizami qızı
Əhmədova Nailə Namaz qızı
Əhmədova Mətanət Eldar qızı
Əliyeva Nərminə Mehdi-ağa qızı
Əliyeva Kifayət Mahal qızı
Əliyeva Təranə Adil qızı
Əliyeva Təranə Əhmədağa qızı
Əliyeva Ramella İşıx qızı
Əliyeva Mahizər Əsgər qızı
Əliyeva Gülnarə Nizami qızı
Əliyeva Ramela Ramis qızı
Əlizadə Xavər Şükür qızı
Əsədova Məlihə Fəxrəddin qızı
Əsgərova Ruhiyyə Tofiq qızı
Fazilova İlahə Rəfail qızı
Fətullayev Teymur Sabir oğlu
Hacıyeva Natavan Qaffar qızı
Hacıyeva Şəkər Nadir qızı
Həmidov Hafiz Əbil oğlu
Həsənov Möhübbət Qüdrət oğlu
Həsənov Oqtay Mayıl oğlu
Həsənov Rahim Rafiq oğlu
Həsənova Əfsanə Arzu qızı
Həsənova Lalə Kamal qızı
Həşimova Kəmalə Ləzgi qızı
Həsrətov Alqış Kamal oğlu
Hüseynova Nahidə Əlövsət qızı
Hüseynova Turan Bayramqulu qızı
Hüseynova Aynur Şamil qızı
İbrahimova Sevda İsmayıl qızı
İbrahimova İlhamə Fəhrad qızı
İlizarova Elmira Borisovna
İlyasova Nuriyyə Kamal qızı
İsgəndərova Yeganə Əvəz qızı
İsgəndərova Minazər Ramiz qızı
Kərbalayeva Amənə Eldar qızı
Kərimova Gülnar Yusif qızı
Mahmudov Talıb Əhməd oğlu
Mahmudova Ruhiyyə Qüdrət qızı
Maqsudova Nurlana Anəs qızı
Məhərrəmov Fazil Yaqub oğlu
Məhərrəmova Şəlalə Nazim qızı
Məmmədov Rafik İslam oğlu
Məmmədov İqbal İnqilab oğlu
Məmmədova Kəmalə Cahangir qızı
Məmmədova Gülçöhrə Mətləb qızı
Məmmədova Nəzakət Zahir qızı
Məmmədova Nərgiz Kərim qızı
Məmmədzadə Dilrubə Tapdıq qızı
Mirizadə Gülşən Məmməd qızı
Muradova Təranə Fərrux qızı
Mursalova Brilyand Arif qızı
Musayeva Esmira Hümbət qızı
Musayeva Əsbət İsaxan qızı
Musayeva Ülviyyə Sahib qızı
Musayeva Ədalət Ələkbər qızı
Mustafayeva Natəvan Əmrah qızı
Mustafazadə Fatma Abbas qızı
Nəcəfova Ruhəngiz Əşrəf qızı
Nəsibli Günel Məhəmməd qızı
Nəsirova Yeganə Gülağa qızı
Nuriyeva Bela Oleqovna
Quliyev Yunis Allahqulu oğlu
Quliyeva Nurlan Səəddin qızı
Qurbanova Nərgiz Tariyel qızı
Qurbanova Təranə Söhrab qızı
Rüstəmova Xalidə Ədalət qızı
Rüstəmova İlahə Məhərrəm qızı
Rzayeva Səbinə Rahil qızı
Seyidov Rza Hüseyn oğlu
Seyidova Rəsmiyyə Bəbir qızı
Səfərova Fəridə Əsgər qızı
Səfiyarova Pərvin Zahid qızı
Səlimova Tatyana Yakovlevna
Şərifova Zəminə Qurban qızı
Şeydayeva Kəmalə Nüsrət qızı
Şirinov Sahil Səhid oğlu
Təhmasib Leyla Arif qızı
Teymurova Samirə Hidayət qızı
Vəliyev Əzizağa Muradxan oğlu
Xasməmmədova Tahirə Oruc qızı
Yaqubova Röya Zahir qızı
Yusubova Afayət Allahverdi qızı
Zeynalova İlhamə Abbas qızı
Zeynalova Səbinə İslam qızı

 

# 1794
avatar

Oxşar yazılar