Konfrans Liqasında daha 47 oyun - SİYAHI
21 iyul 2022 15:01 (UTC +04:00)

Konfrans Liqasında daha 47 oyun - SİYAHI

Bu gün Konfrans Liqasında II təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq.

Lent.az-ın Apasport.az saytına istinadən məlumatına görə, daha 47 görüş keçiriləcək.

Azərbaycan təmsilçiləri “Neftçi”, “Zirə” və “Qəbələ” də mübarizəyə start verəcək.

Mərhələnin cavab görüşləri iyulun 26-28-də keçiriləcək.

Konfrans Liqası
II təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

21 iyul

16:00. “Kızıl-Jar” (Qazaxıstan) – “Osiyek” (Xorvatiya)
18:00. “Liepaya” (Latviya) – “Yanq Boyz” (İsveçrə)
18:00. “Kayrat” (Qazaxıstan) – “Kişvarda” (Macarıstan)
18:00. “Tobol” (Qazaxıstan) – “Linkoln Red İmps” (Cəbəllütariq)
19:00. “Ararat” (Ermənistan) – “Payde” (Estoniya)
19:00. “Valmiera” (Latviya) – “Şkendiya” (Şimali Makedoniya)
19:30. “Makedoniya Corçe Petrov” (Şimali Makedoniya) - MOİK (Sofiya, Bolqarıstan)
20:00. “Koper” (Sloveniya) – “Vaduts” (Lixtenşteyn)
20:00. “KuPS” (Finlandiya) – “Milsami” (Moldova)
20:00. “Lex” (Polşa) – “Dinamo” (Batumi, Gürcüstan)
20:00. “Mölde” (Norveç) – “Elfsborq” (İsveç)
20:00. “Saburtalo” (Tbilisi, Gürcüstan) – “Styaua” (Rumıniya)
20:00. SJK (Finlandiya) – “Lillestrem” (Norveç)
20:00. “Zirə” (Azərbaycan) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)
20:30. “Poqon” (Polşa) – “Brondbü” (Danimarka)
20:30. “Rujomberok” (Slovakiya) – “Riqa” (Latviya)
20:30. “Suduva” (Litva) – “Viborq” (Danimarka)
21:00. “Antverpen” (Belçika) – “Drita” (Kosovo)
21:00. “B36 Torshavn” (Farer adaları) – “Tre Fiori” (San-Marino)
21:00. “Bazel” (İsveçrə) – “Kruzaders” (Şimali İrlandiya)
21:00. “Qzira” (Malta) – “Radniçki” (Serbiya)
21:00. “Levski” (Bolqarıstan) - PAOK (Yunanıstan)
21:00. “Fehervar” (Macarıstan) – “Qəbələ” (Azərbaycan)
21:00. “Petrokub” (Moldova) – “Laçi” (Albaniya)
21:00. “Rapid” (Vyana, Avstriya) – “Lexiya” (Qdansk, Polşa)
21:00. “Sparta” (Çexiya) – “Vikinq” (Norveç)
21:00. “Sent Jozef” (Cəbəllütariq) – “Slaviya” (Praqa, Çexiya)
21:00. “Vorskla” (Ukrayna) - AIK (İsveç)
21:30. “Aris” (Limassol, Kipr) – “Neftçi” (Azərbaycan)
21:30. ÇFR (Rumıniya) – “İnter” (Eskaldes, Andorra)
21:30. “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) – “Dinamo” (Minsk, Belarus)
21:45. “Başakşehir” (Türkiyə) – “Makkabi” (Netanya, İsrail)
22:00. “Aris” (Yunanıstan) – “Qomel” (Belarus)
22:00. “Rasinq” (Lüksemburq) – “Çukariçki” (Serbiya)
22:00. “Sepsi” (Rumıniya) – “Olimpiya” (Lyublyana, Sloveniya)
22:30. “Alkmaar” (Niderland) – “Tuzla Siti” (Bosniya və Herseqovina)
22:30. “Riyeka” (Xorvatiya) – “Yurqarden” (İsveç)
22:30. “Spartak” (Trnava, Slovakiya) – “Nyutaun” (Uels)
22:30. “Velez Mostar” (Bosniya və Herseqovina) – “Hamrun” (Malta)
22:45. “Motervell” (Şotlandiya) – “Sliqo Rovers” (İrlandiya)
22:45. “Sent-Patriks” (İrlandiya) – “Mura” (Sloveniya)
23:00. BATE (Belarus) – “Konyaspor” (Türkiyə)
23:00. “Rakuv” (Polşa) – “Astana” (Qazaxıstan)
23:00. “Vlajniya” (Albaniya) – “Universitatya Krayova” (Rumıniya)
23:15. “Breydablik” (İslandiya) – “Buduçnost” (Monteneqro)
23:30. “Reykyavik” (İslandiya) - TNS (Uels)
23:30. “Gimaraeş” (Portuqaliya) – “Puşkaş Akademiya” (Macarıstan)

# 1722
avatar

Oxşar yazılar